- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
Radzyńską misją walka z niską emisją- pod takim hasłem drugi rok z rzędu odbyły się spotkania z uczniami klas V radzyńskich szkół podstawowych. 26 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2, 27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego, a 28 kwietnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej. Łącznie w spotkaniach wzięło udział ok 300 uczniów.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
12 kwietnia 2017 r. w sali kina Radzyńskiego Ośrodka Kultury odbyła się kolejna akcja edukacji ekologicznej Miasta Radzyń Podlaski w formie spektaklu edukacyjno - ekologicznego pn. "Kosmolenie ratują Ziemię".
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
4 kwietnia 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Radzyń Podlaski odbyło się oficjalne podsumowanie i zakończenie II Radzyńskiego Testu Wiedzy Ekologicznej oraz wręczenie nagród zwycięzcom.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
Kolejne trzy osoby zostały nagrodzone za segregację odpadów komunalnych i dokonywanie terminowych wpłat za śmieci.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
28 marca 2017 r. (wtorek) odbył się II etap II Radzyńskiego Testu Wiedzy Ekologicznej. W II etapie wzięło udział 33 uczniów z trzech radzyńskich szkół podstawowych.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
II Radzyński Test Wiedzy Ekologicznej wchodzi w decydującą fazę. II etap odbędzie się już 28 marca 2017 r. (wtorek) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i rozpocznie się o godz. 10:00.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
W dniach 13 - 17 marca 2017 r. odbył się I etap II Radzyńskiego Testu Wiedzy Ekologicznej. W I etapie wzięło udział 475 uczniów z trzech radzyńskich szkół podstawowych. Poniżej przedstawiamy wyniki I etapu testu.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
Miasto Radzyń Podlaski organizuje II Radzyński Test Wiedzy Ekologicznej. W teście mogą wziąć udział wszyscy uczniowie klas IV- VI szkół podstawowych w Radzyniu Podlaskim.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
Pracownia Orange przy Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim włączyła się do akcji zbiórki używanych telefonów komórkowych. Dzięki temu mamy szansę na otrzymanie nagrody.
- Szczegóły
- Kategoria: Edukacja ekologiczna
Niemal 1/3 Polaków przyznaje się, że zdarza im się wyrzucać żywność – wynika z raportu „Nie marnuj jedzenia 2016” opracowanego przez Federację Polskich Banków Żywności. Wśród produktów, które najczęściej lądują w koszu są wędliny, pieczywo i warzywa.
Strona 6 z 11



