Program "Czyste Powietrze"

Miejski Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Programu "Czyste Powietrze" działa i ma się dobrze. Świadczą o tym liczby, sprawdź.

LogoInformujemy, że Punkt Informacyjno Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze w dniach 3- 4.04.2024 r. (środa i czwartek) będzie nieczynny.

W pilnych sprawach, proszę o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Za utrudnienia przepraszamy.

Informujemy również, że dostępna jest infolinia WFOŚiGW w Lublinie, dzięki której uzyskacie Państwo najważniejsze informacje o Programie pod numerem telefonu 81 561 21 61.

Ostrzezenie maleSprawdzaj oferty, nie podpisuj „od ręki”! Korzystaj z programu „Czyste Powietrze” uważnie. Wybieraj sprawdzonych wykonawców. Uważaj na oferty składane przez akwizytorów i sprawdzaj, co podpisujesz.

LogoW związku z niepokojącymi działaniami związanymi ze sprzedażą na polskim rynku oraz dofinansowywaniem w ramach programu „Czyste Powietrze” (PPCP lub program) pomp ciepła, które w rzeczywistości nie spełniają deklarowanych w karcie produktu i etykiecie energetycznej parametrów, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) – w porozumieniu m.in. z przedstawicielami branży producentów i dystrybutorów pomp ciepła oraz stroną społeczną – wypracował dodatkowe wymogi, które z uwzględnieniem okresu przejściowego, zaczną obowiązywać 1 kwietnia 2024 roku.

LogoMiejski Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Programu "Czyste Powietrze" działa i ma się dobrze. Świadczą o tym liczby, sprawdź.

LogoWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Lublinie i Miasto Radzyń Podlaski przekazuje ważną informację w sprawie Programu "Czyste Powietrze". Przeczytaj koniecznie.

LogoMiejski Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Programu "Czyste Powietrze" działa i ma się dobrze. Świadczą o tym liczby, sprawdź.

punkt czystePunkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" w przyszłym tygodniu tj. w środę 28.06.2023 i czwartek 29.06.2023 r. będzie zamknięty. Zapraszamy 4 i 5.07.2023 r.

czyste powietrze logo v12 02 1KREDYT CZYSTE POWIETRZE to kredyt przyznawany przez współpracujący bank na realizację inwestycji w ramach programu „Czyste Powietrze”. Dotacja, którą otrzymasz z programu spłaci część kredytu bankowego. Kredyt Czyste Powietrze skierowany jest do Beneficjentów uprawnionych do podstawowego i podwyższonego poziomu dofinansowania.