Informacje

urzad miastaW związku z pojawiającymi się ostatnio w mediach nierzetelnymi informacjami odnoszącymi się do rzekomego niewykonywania przez Miasto Radzyń orzeczeń sądowych w przedmiocie przywrócenia posiadania lokali Pani Marii Jolancie K. oświadczamy, co następuje:

rynek remont m

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Urzędzie Miasta Radzyń Podlaski (sala konferencyjna) będzie do Państwa dyspozycji 21 lipca 2021 r. w godzinach 8.30 - 11.00. Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji tutaj.

rynek remont m

Zespół Doradców Energetycznych zaprasza na praktyczne warsztaty z wypełniania wniosku w Programie Mój Prąd 3.0. Podczas spotkania Doradca Energetyczny przekaże niezbędne informacje na temat zasad uzyskania wsparcia finansowego w nowej edycji Programu Mój Prąd 3.0 oraz krok po kroku wskaże ścieżkę wypełnienia wniosku.

rynek remont mSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim informuje, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 organizuje Dzień Otwarty w Punkcie Szczepień Powszechnych. W związku z powyższym, zapraszamy wszystkich uprawnionych chętnych, do zaszczepienia bez wcześniejszego zapisu 20 lipca 2021 r. (wtorek) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 ul. Jana Pawła II 25 w godzinach 11:00 - 17:00 szczepionką – Pfizer dawka I (II dawka 10 sierpnia). Dodatkowe informacje oraz zapisy na inne terminy pod numerem telefonu: 607 832 220.

sesja czerwiecWnioski do nagród za osiągnięcia sportowe do Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej wpłynęły w styczniu 2021 roku, rozpatrzone były w marcu, więc wręczenie nagród za sport odbyło się w pierwszej kolejności - wyjaśniał przewodniczącym Komisji radny Jarosław Zaprzalski na czerwcowej sesji Rady Miasta.  Wręczenie nagród za osiągnięcia w nauce zaplanowano na wrześniową sesję ze względu na zasady sanitarne spowodowane pandemią: aby uniknąć zgromadzenia zbyt wielu osób na sali – informuje radna Paulina Pachała, przewodnicząca Komisji Oświaty i Kultury.

pałac remont mTrwa rewitalizacja Pałacu Potockich. Obecny etap prac to rozbiórki - głównie podłóg, a także fragmentów niektórych ścian. Na zewnątrz widać starty gruzu leżące na dziedzińcu. To efekt wybrania materiału z podłóg nawet do pół metra w głąb.

rynek remont mW piątek 9 lipca rozpoczęły się prace związane z rewitalizacją ul. Rynek. Jest to część projektu „Poprawa stanu infrastruktury zespołu pałacowo-parkowego i obszaru miejskiego w Radzyniu Podlaskim”, w którego ramach zostanie wyremontowany korpus główny Pałacu Potockich z dziedzińcem honorowym (od strony południowej) a także plac publiczny Rynek łącznie z fragmentem ulicy Jana Pawła II.

psgPolska Spółka Gazownictwa z Oddziałem w Lublinie zachęca mieszkańców miasta do aktywowania nieczynnych przyłączy gazowych. Jak czytamy w piśmie od PSG, na terenie miasta znajduje się ich aż 380 sztuk.