Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • HEADER - Nie usuwać!!!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

ePodatki

Urzędowa obsługa osób z niepełnosprawnościami i osób niesłyszących

DSC 0267W piątkowy wieczór, 16 września, z wystawą pt. „Maski pamięci emocji” w Radzyńskim Ośrodku Kultury zaprezentował się wraz z członkami Klubu Miłośników Fotografii „ZOOMIK” z Radzynia Podlaskiego Janusz Wlizło.

Wystawa rozpoczęła się nieco inaczej, niż zazwyczaj, bo w sali kinowej, gdzie zaprezentowano zdjęcia młodych fotografów.

Co kryje się pod tajemniczym tytułem wystawy? Jak wyjaśniał jej współautor Janusz Wlizło, wystawa dotyka emocji i relacji międzypokoleniowych. - Materiał nie był robiony z myślą o wystawie, powstał przy okazji warsztatów. Przeglądając fotografie, odnajdywałem ujęcia, które coraz bardziej mnie poruszały i po dwóch latach udało się skompletować wszystko i pokazać światu.

Dalsza część spotkania przeniosła się do galerii Oranżeria. Tam można było podziwiać wyselekcjonowane i starannie przygotowane zdjęcia młodych artystów: Amelii Domańskiej, Aleksandry Gmur, Ingi Górnej, Julii Targońskiej, Mikołaja Króla, Dominiki Matuszewskiej, Piotra Mazura, Klaudii Miszczuk, Kornelii Niebrzegowskiej, Martyny Ostasiewicz, Moniki Pawliny, Bartłomieja Rączki, Amelii Szymańskiej, Klary Świć oraz Oliwii Wlizło.

© Urząd Miasta Radzyń Podlaski 2018

Projekt i wykonanie: UM | Przewiń do góry ↑