img 4299Boisko, plaża, plac zabaw i książka, książka, książka – tak wspominają wakacje nasi młodzi czytelnicy. W piątek 31 sierpnia z ogromną przyjemnością zakończyliśmy ogłoszony w czerwcu konkurs na CZYTELNIKA WAKACJI 2018.

Filia nr 1 oraz Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej można by powiedzieć, że książkowo, przeprowadziły dzieci przez dwa upalne miesiące, zachęcając do sięgania po coraz to nowe pozycje literackie. Młodym czytelnikom nie brakowało chęci i zaangażowania, nie pozostało nam nic innego jak tylko nagrodzić najlepszych.

Stawiając sobie za cel popularyzację i rozwój czytelnictwa cieszymy się, że dzieci i młodzież chętnie sięgają po książki. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Przed nami nowy rok szkolny, zapraszamy więc po lektury, ale nie zapominajmy jednak o ulubionych bohaterach, którzy czekają na naszych półkach. Chcielibyśmy także Państwu przypomnieć, że po wakacjach ponownie zapraszamy najmłodszych do KLUBU BIBLIOTEKA MALUCHA, szczegóły na naszej stronie internetowej www.mbpradzyn.pl

Agnieszka Bober
Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zenona Przesmyckiego
w Radzyniu Podlaskim

IMG_4221
IMG_4226
IMG_4228
IMG_4299