Stowarzyszenie W związku z realizacją przez Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ósmy Kolor Tęczy" akcji w Radzyniu Podlaskim skierowanej do osób niepełnosprawnych pt. "Sprawny inaczej - Mój przyjaciel" Stowarzyszenie poszukuje do współpracy WOLONTARIUSZY!, czyli osób od 16 lat wzwyż, które niezależnie od płci i wieku, kierowane ciekawością, chęcią samodoskonalenia bądź chęcią niesienia pomocy, zgodzą się nieodpłatnie zaangażować do pracy na rzecz osób niepełnosprawnych w ramach integracji przy:

Pomocy w przygotowaniu i udziale w blokach tematycznych w ramach akcji:
- zajęcia gastronomiczne
- zajęcia chemiczne
- zajęcia muzyczne
- zajęcia plastyczne

KOGO POSZUKUJEMY?
Poszukujemy ludzi otwartych, posiadających swoje pasje, którymi chcieliby się z nami podzielić, którzy pragną wzbogacić swoje życie osobiste i zawodowe o nowe doświadczenie. Jednocześnie poszukujemy osób odpowiedzialnych, sumiennych, pracowitych i poważnie traktujących swoje obowiązki. Doświadczenie w pracy wolontariusza nie jest wymagane.

CZEGO NIE MOŻEMY ZAPEWNIĆ?
Z przykrością informujemy, że nie gwarantujemy rutyny, nudy, wysługiwania się wolontariuszami do najbardziej niewdzięcznych zadań, "spychologii", niepoważnego traktowania, wykorzystywania.

CO i DO KOGO?
Wszystkich zainteresowanych prosimy o dostarczanie w dniach od 23.02.2015 do 01.03.2015 roku (niedziela) w godzinach od 16.00 do 17.30 wypełnionych Formularzy zgłoszeniowych do siedziby Stowarzyszenia, ul. Jana Pawła II 2, tel. kontaktowy 534811171 lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Liczba miejsc ograniczona.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [POBIERZ]

INFORMACJA
Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ósmy Kolor Tęczy" zaprasza wszystkie chętne osoby niepełnosprawne wraz z rodzinami do udziału w akcji "Sprawny inaczej - Mój przyjaciel". Zgłoszenia osób przyjmowane są telefonicznie 534811171 lub pocztą elektroniczną adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 01.03.2015 roku.
Spotkania będą się odbywały w każdą sobotę w godzinach od 15.00 do 17.00

W ramach akcji "Sprawny inaczej - Mój przyjaciel" prowadzone będą warsztaty:
- zajęcia gastronomiczne
- zajęcia chemiczne
- zajęcia muzyczne
- zajęcia plastyczne.
ZAPRASZAMY!!!