Komunikaty/Ogłoszenia

kaplica aniołów plakat małyJuż jutro 16 czerwca w Radzyniu odbędzie się uroczyste podpisanie umowy dotyczące udostępnienia do zwiedzania Kaplicy Aniołów Stróżów. Od tego dnia, za pośrednictwem Punktu Informacji Turystyczno-Kulturowej, każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć drugi co do wieku zabytek w mieście. Uroczystości będzie towarzyszyło otwarcie okolicznościowej wystawy.

urzad statystyczny liczmy sieUrząd Statystyczny w Lublinie zachęca wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach językowych. Konkursy podzielono na dwie kategorie, dla uczniów klas 1 - 3 i klas 4 - 8 szkoły podstawowej.

czyste powietrzeInformujemy, że biuro Programu "Czyste Powietrze" będzie nieczynne do odwołania. Spowodowane to jest chorobą pracownika. W pilnych sprawach, z Panem Piotrem Tarnowskim można kontaktować się w sposób elektroniczny pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dzień dzieckaZ okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, by żyły w świecie pełnym pokoju, bezpiecznym i życzliwym, otoczone mądrą miłością i troską sprzyjającą ich rozwojowi. A także - wielu radosnych, beztroskich dni i mnóstwa powodów do szczęścia!.

nasz prezydentBurmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz Radzyński Ośrodek Kultury zapraszają do oglądania wystawy pt. „Nasz Prezydent”. Od poniedziałku 31 maja będzie ona wyeksponowana w holu głównym Urzędu Miasta (ul. Warszawska 32).

rynek rewitalizacjaNiebawem ruszą prace na placu publicznym Rynek w Radzyniu Podlaskim w ramach zamówienia pn.: "Poprawa stanu infrastruktury zespołu pałacowo - parkowego i obszaru miejskiego w Radzyniu Podlaskim". W związku z tym informujemy, że plac publiczny rynek będzie zamknięty dla ruchu pojazdów. W poniższym linku znajduje się harmonogram prac Wykonawcy robót budowlanych firmy SORTED Sp. z o.o.

mosir otwarcie 2mały małyPływalnia Aqua Miś od 28 maja – po długiej przerwie związanej z epidemią koronawirusa - otwiera się dla wszystkich chętnych. Dyrektor MOSIR-u Agnieszka Włoszek zapewnia, że korzystanie z pływali jest bezpieczne, na basenie zachowywane są środki ostrożności: szafki i zegarki są dezynfekowane, w wodzie również są środki dezynfekujące. Podkreśla też, że korzystanie z basenu jest bardzo korzystne dla zdrowia – podwyższa odporność, hartuje, poprawia kondycję.

zyczenia samorzadowiec 2Dziś obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego dla upamiętnienia pierwszych w pełni demokratycznych wyborów do rad gmin i miast z 27 maja 1990 roku.
Z tej okazji pragniemy skierować słowa uznania i wdzięczności do wszystkich Pracowników Samorządowych: Urzędników, Radnych, Pracowników jednostek organizacyjnych Miasta Radzyń Podlaski.