04W czwartek 4 lutego br. w Przedszkolu Miejskim przy ulicy Armii Krajowej w Radzyniu Podlaskim, odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Będzie bal na sto par”. Było to niezwykłe wydarzenie, które przyniosło dzieciom wielu radosnych przeżyć.

Wszystkie dzieci dzięki pomysłowości i zaangażowaniu rodziców, miały kolorowe i różnorodne przebrania. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, batmanów, policjantów, motylki, spider - menów i wiele innych postaci.

Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój, a prowadzący zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc, wspólnie ze swoimi paniami, w tańcach w kółeczkach, w parach oraz w zabawach w rytm dziecięcych i dyskotekowych przebojów. Każda grupa udała się na odpoczynek do swojej sali. Tam na wszystkich czekał na słodki poczęstunek w postaci: pączków, faworków, owoców i pysznych soków.

Było bajkowo, uroczyście, tajemniczo, a więc tak jak powinno być na balu w przedszkolu. Wspomnienia, które nam pozostały będą nam towarzyszyć do następnego balu.

Dziękujemy rodzicom, za przygotowanie pomysłowych strojów karnawałowych.