IMG 7278Tradycyjna zabawa karnawałowa dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy MOPS odbyła się 6 lutego br. w sali konferencyjnej Pałacu Potockich.

Organizator imprezy - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim - pozyskał sponsorów, dzięki którym 175 dzieci w wieku od 2 do 10 lat mogły przeżyć wiele przyjemnych chwil oraz otrzymać paczki ze słodyczami. Impreza rozpoczęła się od powitania uczestników przez kierownika MOPS Andrzeja Szczęcha. Na uroczystość przybył Burmistrz Miasta Jerzy Rębek oraz radny miejski Robert Mazurek.

- Jestem wdzięczy organizatorom za to, są otwarci i że pamiętają o Was, o waszych potrzebach. Drogie dzieci, życzę Wam, aby uśmiech i radość towarzyszył Wam przez cały czas. Życzę Wam wspaniałej zabawy oraz abyście te chwile, które spędzicie tutaj jak najmilej wspominali – mówił włodarz miasta.

Dla wszystkich uczestników zabawy, organizatorzy zorganizowali także poczęstunek w postaci ciastek i napojów. Warto podkreślić bardzo miłą atmosferę, radość i entuzjazm zaproszonych dzieci. Dla dużej grupy jest to jedyna okazja do uczestnictwa w takiej zabawie i otrzymania paczki od Świętego Mikołaja.

Jak wyjaśnia kierownik MOPS Andrzej Szczęch, wiele osób zwraca uwagę na potrzebę organizowania podobnych imprez w przyszłości. Jako ciekawostkę można dodać, że zabawa karnawałowa jest organizowana przez radzyński MOPS od 17 lat i cieszy się ogromnym powodzeniem.

MOPS składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i darczyńcom. A byli nimi:
1. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Radzyniu Podlaskim
2. Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim
3. Dr GERARD Sp. z o. o. oddział Radzyń Podlaski
4. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Radzyniu Podlaskim
5. Handel Opałem Transport Czesław Demijański
6. KRIS-AUTO Krzysztof Grochowski
7. P.H. Janowski w Radzyniu Podlaskim
8. PSS SPOŁEM w Radzyniu Podlaskim
9. Sklep Ogólnospożywczy "U RYŚKA" Alina GÓrna w Radzyniu Podlaskim
10. Radni i pracownicy Urzędu Miasta w Radzyniu Podlaskim