20160121 151745Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. 21 i 22 stycznia obchodziliśmy ich święto w przedszkolu. Była to dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy z naszego dzieciństwa.

Dzieci z grupy III Filii nr 1 wspólnie z wychowawczyniami panią Elą i panią Basią przygotowały montaż słowno - muzyczny. Wychowankowie wcielili się w role aktorów w spektaklu teatralnym pt. "Królewna Śnieżka". Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role a gromkim brawom nie było końca. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Oprócz życzeń i piosenek dzieci wykonały również taniec - "Marsz Radeckiego". Babcie i dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnucząt. Dzieci zatańczyły i zaśpiewały piosenkę w języku angielskim pt. "Pinokio", której nauczyła pani Diana. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. W podziękowaniu za przepiękny występ goście poczęstowali dzieci cukierkami.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić swoje uczucia kochanym babciom i dziadkom za trud włożony w ich wychowanie. Jeszcze raz wszystkim BABCIOM I DZIADKOM składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.