dsc3187Dzięki staraniom trenera Szymona Strojka prowadzącego grupę trampkarzy młodszych radzyńskich Orląt, jego drużyna otrzymała od Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Radzyniu Podlaskim komplet strojów treningowych wraz z dresami.

Oficjalne przekazanie zakupionych kompletów miało miejsce w piątek na bocznym boisku, a dokonali go prezes PKS Adam Frączek oraz burmistrz miasta Jerzy Rębek.

- Gratuluję Wam nowych strojów. Noście je z dumą nie tylko dlatego, że jest tam logo radzyńskiego PKS-u ale przede wszystkim symbol radzyńskich Orląt. Mam nadzieję, że kiedyś wyrośniecie na drugiego Lewandowskiego czy Szczęsnego a ja będę mógł być dumny z tego, że dołożyłem małą cegiełkę do Waszej piłkarskiej kariery – mówił na wstępie A. Frączek.

Słowa uznania dla pracy trenerskiej wyraził także włodarz miasta. - Cieszę się, że jednostka miejska wspomaga rozwój talentów radzyńskiej drużyny. Spotkaliśmy się dzisiaj nie tylko po to, aby wręczyć Wam nowe stroje ale także aby pogratulować waszym szkoleniowcom oraz Wam tej pięknej pasji, którą jest piłka nożna. Sport jest trudną dziedziną, która wymaga wielu wyrzeczeń, wysiłku i zawziętości. Pracujcie nad sobą i z uporem dążcie do wyznaczonych przez trenera celów.

Po krótkich przemowach wręczono zawodnikom stroje. Symbolicznie z rąk prezesa PKS stroje odebrał kapitan drużyny Szymon Niewęgłowski.

Słowa wdzięczności i uznania padły także ze strony trenera Szymona Stojka, który w imieniu swoich podopiecznych dziękował prezesowi PKS Adamowi Frączkowi. - Dziękuję za ten wspaniały gest, który w dobie inflacji nie jest łatwy. Dziękuję także w imieniu rodziców. Chłopcy szybko rosną a ten zakup w pewnym stopniu odciąży domowy budżet.

_DSC3164
_DSC3165
_DSC3166
_DSC3168
_DSC3169
_DSC3172
_DSC3174
_DSC3175
_DSC3178
_DSC3179
_DSC3181
_DSC3182
_DSC3187