fontanna małaRewitalizacja Rynku została ukończona - 10 listopada odbył się odbiór techniczny. W dniach 7-9 listopada były prowadzone testy funkcjonowania fontanny. Sprawdzano instalacje elektryczną, wodną oraz oprogramowanie. Próby wypadły pomyślnie, jednak fontanną będziemy się mogli nią cieszyć dopiero na wiosnę, gdyż po testach została zamknięta i zabezpieczona na zimę. Kończone są prace na okalającej Rynek ulicy, co wykonuje odrębny wykonawca.

W czasie testów wielu mieszkańców Radzynia przychodziło na Rynek wieczorem, by się przekonać na własne oczy, jak fontanna wygląda. Bogata kolorystyka podświetleń zmieniających się strumieni wody uczyniła ten zakątek odnowionego Ryku atrakcyjnym i nastrojowym.
Na Rynku ustawione są ławki, zainstalowane zostały stylowe lampy oświetleniowe. Od wiosny nie zabraknie zieleni. Dwa stare drzewa i 18 młodych, ale już wysokich, bo sięgających ponad 6 metrów lip, zapewni cień. Młode drzewa rosną w gruncie, pozostawiony został szeroki pas ziemi, który wiosną zapełni zieleń, ustawionych zostało ponad 20 głębokich donic na kwiaty.