akcja kastracjaInformujemy, że miasto Radzyń Podlaski celem ograniczenia nadmiernego rozmnażania i wzrostu populacji zwierząt bezdomnych, we współpracy z Fundacją ZWIERZ z Bierunia, rozpoczyna akcję bezpłatnej sterylizacji lub kastracji psów i kotów, które są w posiadaniu lub pod opieką mieszkańców naszego Miasta. Ponadto, zwierzęta zostaną trwale oznakowane (mikroczip), oraz otrzymają niezbędne dokumenty.
Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się po odbiór skierowań na zabiegi, do Urzędu Miasta Radzyń Podlaski ul. Warszawska 32, I piętro pok. nr 104, tel. 83 3512488.

Po otrzymaniu skierowania, termin wizyty na wykonanie zabiegu należy uzgodnić telefonicznie z Przychodnią Weterynaryjną. Zabiegi będą wykonywane przez współpracującą z Miastem Przychodnią Weterynaryjną S.C. J. Zdziennicki, A. Sych ul. Warszawska 100, 21-300 Radzyń Podlaski, tel. 83 3520313.

Akcja będzie prowadzona w dniach od 4 października do 30 listopada 2021 r., lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Jerzy Kaczan