spotkanie mikropozyczkaMasz pomysł na biznes! Myślisz o własnej działalności gospodarczej? Jeżeli tak, to weź udział w spotkaniu „Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Jego organizatorami są: Starosta Radzyński, Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski, Wójt Gminy Radzyń Podlaski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Miejsce spotkania:
Radzyń Podlaski, ul. Warszawska 32 (sala konferencyjna Urzędu Miasta)
12.12.2019 r. godz. 11:00 (rejestracja uczestników od 10:45)
Spotkanie składa się z dwóch części:
Część I – merytoryczna
Poświęcona jest mikropożyczce unijnej, dzięki której sfinansujesz koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej i utworzeniem nowego miejsca pracy. Podczas spotkania dowiesz się na co możesz wziąć pożyczkę i co na tym zyskasz.
Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, podczas którego ekspert opowie jakich wniosków i dokumentów będziesz potrzebować, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.
Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat sfinansowania własnej działalności gospodarczej, dzięki unijnej pożyczce – na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Z kolei dzięki pomocy eksperta, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.
Serdecznie zapraszamy!