rmf radzyn2Już w najbliższą sobotę (9 listopada) do Radzynia z audycją „Twoje miasto w RMF FM” przyjedzie właśnie RMF FM – największa rozgłośnia radiowa w Polsce!
Reporterzy będą w naszym mieście cały dzień, gdzie podczas 6 wejść na żywo będą prezentować całej Polsce uroki naszego miasta.

Wizyta ogólnopolskiego radia to wynik plebiscytu, który miał miejsce w czerwcu br. Przypomnijmy, wtedy dzięki głosom mieszkańców pokonaliśmy pozostałe miasta biorące z nami udział w akcji i już w najbliższą sobotę będziemy mogli posłuchać ciekawostek związanych z naszym miastem na ich antenie oraz zobaczyć wszystko na portalu rmf24.pl.
Wejścia „na żywo” będą miały miejsce o godzinach: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 14.00. O czym będzie mowa? Tego nie zdradzimy… zapraszamy do słuchania oraz odwiedzenia reporterów na Placu Wolności.