porada prawnaStarostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim zachęca do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Pomoc prawna udzielana jest przez adwokata/radcę w godzinach 7:30-11:30.

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zlokalizowany jest w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim, Pl. I. Potockiego 1, lokal 2A (parter). Czynny od poniedziałku do piątku w dni powszednie w godzinach 7:30 – 15:30; tel. 83 352 77 84; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakres i zasady udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz osoby uprawnione do ich otrzymywania (pdf).

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu radzyńskiego sporządzona przez Starostę Radzyńskiego na podstawie art. 8a ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (pdf).