SUPERW 2017Czym jest Szlachetna Paczka?

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski program społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, pomgający wydobywać ludziom to, co w nich najpiękniejsze.

Paczka otwiera nie tylko kieszenie ale przede wszystkim oczy i serca darczyńców na stojącego obok. Otwiera także rodziny, które dzięki Paczce potrafią zauważyć, że potencjał jest w nich i jeżeli tylko chcą, mogą zacząć żyć inaczej.

Kim jest SuperW?

W SZLACHETNEJ PACZCE SuperW, czyli wolontariusz, dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla niej mądrą pomocą, dającą impuls do zmiany. Następnię łączy potrzebujących z darczyńcami.
Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu. Zapraszamy osoby w różnym wieku! Wolontariat nie jest tylko dla młodych!

Bez SuperW nie ma Paczki!

Ilość zaangażowanych wolontariuszy przekłada się na to, ilu potrzebującym rodzinom będziemy mogli pomóc w nadchodzącej edycji.

Dlaczego warto?

Angażując się w wolontariat w Paczce pomagasz innym, ale również rozwijasz siebie!

Paczka to dobrze zorganizowany i skuteczny wolontariat. Spotkasz tu osoby o podobnych wartościach, które chcą mieć wpływ na otoczenie. Wspólnie zaangażujecie się, przeżyjecie wzruszające spotkania z potrzebującymi i sprawicie, że ich świat będzie piękniejszy.

Wolontariat w SzP jest dla wszysktich bez względu na wiek. Liczą się chęci i zaangażowanie.

Wejdź na www.superw.pl i dołącz do naszej drużyny! Zapisy trwają do końca wrzseśnia.

Katarzyna Grochowska - Lider Szlachetnej Paczki w Radzyniu Podlaskim