trenuj z wojskiemW imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji projektu bezpłatnych szkoleń tym razem pod hasłem „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych.

Zapraszamy ochotników indywidualnie ale również i w zorganizowanych grupach, wszyscy będą mile widziani w naszych jednostkach. Zajęcia są całkowicie bezpłatne. Gwarantujemy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie oraz dobrze spędzony czas i przygodę z Wojskiem Polskim.

Aby wziąć udział należy spełnić 2 wymogi: wiek 15-65 lat oraz tylko polskie obywatelstwo. Wystarczy zgłoszenie do jednostki wojskowej imienia i nazwiska - można do tego wykorzystać wszystkie dostępne kanały (telefon, email, komunikator internetowy, media społecznościowe oraz zgłoszenie osobiste) - wszystkie drogi są dopuszczalne. W przypadku pytań można skontaktować się z najbliższym Wojskowym Centrum Rekrutacji.

W województwie lubelskim szkolenia odbędą się:
· w 19 Brygadzie Zmechanizowanej w Lublinie szkolenie odbędzie się 30 września 2023 r.;
· w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie szkolenie odbędzie się 14 października 2023 r.
Więcej szczegółów <<TUTAJ>>