126360372 352024552449695 2502267097294657949 n21 listopada już po raz 30. obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Jerzy Rębek kieruje życzenia do wszystlkich pracowników socjalnych, niosących pomoc społeczną, w szególności do Pań i Panów pracujących w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim.

Szanowni Państwo!
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę wyrazić Państwu uznanie i serdecznie podziękować za trud niesienia pomocy społecznej. Codziennie wspieracie rodziny, angażujecie się Państwo w pracę na rzecz człowieka znajdującego się w trudnej sytuacji życiowej, mierzącego się z przeciwnościami losu, potrzebującego różnego rodzaju pomocy.
Państwa odpowiedzialna praca wymaga profesjonalizmu, a także wiele empatii, ofiarności, ciepła i taktu. W realizacji swych zadań napotykacie wiele trudności, a mimo to każdego dnia na nowo podejmujecie walkę o tych, którzy potrzebują wsparcia. Dzięki Państwa pomocy ludzie odzyskują wiarę w drugiego człowieka i lepsze jutro.
Szczególnie trudne jest pełnienie Waszej misji obecnie, gdy wszyscy czujemy się zagrożeni z powodu pandemii, a jednocześnie krąg potrzebujących pomocy się powiększa.
Życzę wytrwałości w pracy, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, aby świadczone każdego dnia dobro na rzecz człowieka w potrzebie wracało do Was ze zdwojoną siłą.

Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski

        Jerzy Rębek