zumba 004Kolejna duża impreza Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji okazała się następnym "strzałem w dziesiątkę”. Sobotni maraton zumby wypełnił halę radzyńskiego ZSP energią, tańcem i rytmami, które u każdego powodowały przyspieszone bicie serca.

Dyrektor Agnieszka Włoszek i cały MOSiR Team zrobili wszystko, by przedsięwzięcie zostało zapięte na ostatni guzik. Do współorganizacji zaproszono Radzyński Ośrodek Kultury oraz Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych. Swej pomocy nie odmówiła dyr. ZSP Grażyna Dzida, więc można było liczyć także na pomoc pracowników szkoły. Na scenie aż iskrzyło energią, a to za sprawą wspaniałych instruktorów zumby: Agaty Kulik, Aleksandry Murat, Sylwii Szczęsnej, Magdaleny Domańskiej i Grzegorza Demuchy. I trzeba było tam być, by zobaczyć i zrozumieć ich klasę.

Hala przez trzy godziny tętniła rytmami zumby. Szczególne podziękowania należą się dyr. Ewie Grodzkiej i Joannie Jaszcz Dębskiej za mobilizację radzyńskiego LO i Grzegorzowi Niewęgłowskiemu za podobną pracę w Gimnazjum w Białej. Organizatorów cieszył także liczny udział grup „zumbomaniaków” spoza Radzynia. Przy gorących rytmach i ciężkim, ale pozytywnym wysiłku czas zleciał szybko. Oczywiście nikt nie narzekał na zmęczenie, bo tak naprawdę to właśnie o to chodziło.

Końcowe minuty to losowanie nagród dla uczestników, którzy wytrwali do końca. Nagrody ufundowały firmy i instytucje, które miały możliwość reklamowania swych produktów czy działalności. Fundatorami tych nagród byli: BGŻ BNP Paribas, AVON, Oriflame, MOSiR, ROK, Urząd Miasta Radzyń Podlaski, Studio Uroda, PRO – ACTIVE, Zakład Zegarmistrzowski – Zieliński, Forever, Spomlek, Dr Gerard, Arkadiusz Dąbrowski. Im także należą się duże podziękowania, bo dzięki ich upominkom cała impreza miała jeszcze wspanialszą oprawę.

A gdy już opadły emocje i można było podsumować ciężki, ale przyjemny dzień, dyr. Agnieszka Włoszek obiecała, że jesienią taką imprezę MOSiR z pewnością powtórzy. Bo co dobre, to trzeba pielęgnować. I będzie jeszcze lepiej.