IMG 8401Koncert pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy odbył się w sobotni wieczór 19 marca na deskach radzyńskiej Oranżerii.

Zespół w składzie: Piotr Nalepa (gitara), Żaneta Lubers (wokal), Robert Lubera (gitara, wokal) Wojtek Famielec (gitara basowa) oraz Daniel Kapustka (perkusja) dał taki koncert, że wiele osób na zakończenie wychodząc z sali kina mówiło, że zapamięta go na długo.

Pół żartem pół serio, wykonawcy nawiązali do trwających w radzyńskich parafiach rekolekcji wielkopostnych. - My także zapraszamy Was na wspólne przeżycie rekolekcji - ale muzycznych. Ten koncert to hołd dla Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej, którzy zostawili nam piękne melodie i piękne historie - mówił Robert Lubera.

- Od 8 lat jeździmy z koncertami w ramach „Breakout Tour”, z nami około 180 występów. Zawsze mamy kłopot z wyborem materiału na koncerty “Breakout Tour”. Tadeusz nagrał 26 płyt i gdybyśmy chcieli zaprezentować wszystkie utowry, musielibyście wziąć ze sobą kanapki i termosy – dodał wokalista.