przedszkole prezydent 01W roku szkolnym 2018/2019 Przedszkole Miejskie nr 1 w Radzyniu Podlaskim przystąpiło do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”. Patronat nad realizacją tego projektu objął Burmistrz Miasta Jerzy Rębek, który biorąc udział w przedszkolnej uroczystości setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, poparł nasz udział w tym projekcie.

W dniu 14 listopada 2019 roku do naszego przedszkola przyszła przesyłka z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Otrzymaliśmy list od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i upominek w postaci flagi, która od dzisiaj zostanie prezentowana na przedszkolnych uroczystościach. Składamy serdeczne podziękowania Panu Prezydentowi za ten gest, Burmistrzowi Miasta Radzyń Podlaski za wsparcie i autorce projektu pani Ludmile Fabiszewskiej za pomysł. Dziękujemy także wszystkim z naszego przedszkola, dzieciom, rodzicom i personelowi za pełne zaangażowanie w realizację tego wspaniałego projektu.

przedszkole prezydent 02