Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, a wraz z nimi Akcja Lato organizowana przez Radzyński Ośrodek Kultury. Z tej to właśnie okazji zorganizowano dla najmłodszych mini festyn (21.08), aby ten ostatni raz w wakacyjnej atmosferze dzieci mogły beztrosko oddać się grom i zabawom.

Jaka była tegoroczna Akcja Lato? Nieco inna niż w ubiegłych latach. Jak wyjaśnia dyrektor ROK Paweł Żochowski, wspólnie z pracownikami postanowiono odejść od dotychczasowej formuły i samą akcję przeprowadzić w nieco innej formie. - Z lekką obawą podchodziliśmy do tej zmiany bojąc się, że może się nie sprawdzić. Jednak dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że była to trafiona decyzja. Dużo atrakcji na terenie ośrodka, jeszcze więcej poza nim – tak w skrócie można podsumować naszą akcję – mówi dyrektor.

I faktycznie… Akcja Lato 2015 obfitowała w dużą liczbę gier i zabaw, które relacjonowaliśmy na naszej stronie. Spora liczba wydarzeń nie została także opisana ze zwykłego braku czasu i możliwości towarzyszenia najmłodszym podczas licznych wyjazdów poza granice naszego miasta.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w Akcji oraz zachęcamy do skorzystania z oferty już za rok.