urzad pracyW związku z toczącą się wojną na Ukrainie i falą uchodźców z tego kraju już dzisiaj prosimy pracodawców z naszego powiatu, którzy chcą pomóc obywatelom Ukrainy i stworzyć dla nich miejsca pracy o zgłaszanie takich informacji do Powiatowego Urzędu Pracy w Radzyniu Podlaskim ul. Chomiczewskiego 10, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Oferty można zgłaszać też elektronicznie w serwisie praca.gov.pl. Prosimy o podawanie w tej ofercie że ogłoszenie skierowane jest do osób z Ukrainy.

W ofercie pracy powinny znaleźć się następujące informacje:
• nazwa przedsiębiorcy, jego NIP oraz adres i numer telefonu,
• nazwa stanowiska pracy, liczba wolnych miejsc pracy w ramach stanowiska z uwzględnieniem liczby wolnych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych,
• ogólny zakres obowiązków,
• miejsce wykonywania pracy,
• rodzaj umowy stanowiącej podstawę wykonywania pracy,
• wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto,
• data rozpoczęcia pracy, informacja o systemie i rozkładzie czasu pracy, system wynagradzania, wymiar czasu pracy i okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy o pracę albo okres wykonywania umowy w przypadku umowy cywilnoprawnej,
• opis oczekiwań wobec kandydatów do pracy: poziom wykształcenia, umiejętności, uprawnienia, doświadczenie zawodowe, znajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości.
Prawidłowo zgłoszona oferta pracy będzie opublikowana w Centralnej Bazie Ofert Pracy na stronie internetowej: https://oferty.praca.gov.pl.

Szerszą współpracę i jej szczegóły podamy po ogłoszeniu „Specustawy”, która ureguluje i uprości procedury zatrudnienia przybywających do Polski z terytorium Ukrainy uchodźców.
Skontaktuj się z nami:
1/ Maciej Wójcicki, stanowisko: pośrednik pracy, telefon: 83 352 63 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2/ Anna Gregorowicz, stanowisko: pośrednik pracy, telefon: 83 352 63 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ULOTKA W JĘZYKU UKRAIŃSKIM (ЛИСТОВКА УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ)