Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Zestawy porządkowe dla odwiedzających radzyński cmentarz komunalny

IMG 1917Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy odwiedzają cmentarz komunalny, przygotowało stojak ze sprzętem przydatnym do prac porządkowych.

- Często zdarza się tak, że gdy przychodzimy odwiedzić i zapalić znicz na grobie bliskiej nam osoby okazuje się, że panuje na nim z różnych przyczyn lekki bałagan. Często też osoby nie mieszkające w naszym mieście, a przyjeżdżające w odwiedziny do rodziny, postanawiają też odwiedzić groby bliskich i okazuje się, że przydałoby się zrobić na nich jakiś mały porządek. Z tych to właśnie powodów zrodził się pomysł stworzenia stojaka, z którego bezpłatnie możemy wypożyczyć sprzęt i posprzątać grób – wyjaśnia zastępca prezesa PUK Piotr Kopeć.

Stojak ustawiony został tuż przy ujęciu wody i koszach na śmieci, także nikt nie powinien mieć problemu z jego odnalezieniem. Na konstrukcji pojawiło się także hasło: Zapomniałeś, pożycz – nie zapomnij oddać! aby nikt nie miał wątpliwości, że sprzęt można pożyczyć ale należy też go zwrócić.

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego