Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 28 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacje

Co kryją kościelne krypty? Zobacz!

DSC 0044Parafia Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim uzyskała zgodę Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i Biskupa Siedleckiego na przeprowadzenie prac przygotowawczych i badań archeologicznych wykopaliskowych w kościelnych kryptach.

Czytaj więcej...

"Koncert Patriotyczny" w wykonaniu Zespołu Wokalnego"Wrzos" i gości

P1011278Koncerty Zespołu Wokalnego "Wrzos" gromadzą zawsze liczną widownię. Radzynian przyciąga atrakcyjny, zróżnicowany repertuar, szeroka skala nastrojów, wspaniałe wykonanie, oprawa sceniczna i ciekawi goście. I choć zawsze widownia pęka w szwach, na niedzielnym "Koncercie Patriotycznym" (23.04) padł chyba rekord frekwencji. Być może także dzięki tematyce.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na koncert uczniów PSM z okazji 3 Maja

psm koncert muzyki polskiejPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim zaprasza na Koncert Muzyki Polskiej, który odbędzie się 27 kwietnia 2017r. (czwartek), o godzinie 18.00 w sali koncertowej PSM. Koncert organizowany jest w ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. W programie będzie można usłyszeć utwory polskich kompozytorów m.in.: F. Chopina, M.K. Ogińskiego, W. Kilara, w wykonaniu uczniów szkoły.

"Pozwól mi wejść"

IMG 3057Dość nietypowo – bo w ciemnościach – kustosz galerii Oranżeria Arkadiusz Kulpa otworzył wystawę Adama Korszuna pt. „Pozwól mi wejść”.

Czytaj więcej...

Tomasz Młynarczyk pracownikem ROK

warsztaty tomekOd 3 kwietnia w Radzyńskim Ośrodku Kultury pracuje Tomasz Młynarczyk, który objął etat instruktora kultury. Ma to pośredni związek z rezygnacją Tomasza Pietrzeli, który wcześniej pracował na pół etatu jako kustosz Radzyńskiej Izby Regionalnej. Jak zapowiada Paweł Żochowski – dyrektor ROK- formuła funkcjonowania RIR będzie zmieniona, a rolę nowo zatrudnionego widzi w wymiarze dużo szerszym niż kustosza.

Czytaj więcej...

„Mozaikowa pisanka”

20170406 152445Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki i "Mozajkowa pisanka"

03Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, w Filii nr 1 przedszkola miejskiego, nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.

Czytaj więcej...

Zarząd Województwa Lubelskiego anulował nabór wniosków: Dotacje na park jeszcze nie przepadły!

palacSprawa dotacji na rewitalizację parku ma swój dalszy ciąg. Okazuje się, że Zarząd Województwa Lubelskiego uchwałą z dn. 21 lutego br. anulował konkurs, w którym Miasto Radzyń Podlaski składało wniosek o dotację i w którym wniosek ten został ze względów formalnych odrzucony. Tym samym unieważniona została lista także projektów wcześniej zatwierdzonych do dofinansowania. W lipcu będzie można zgłaszać wnioski od nowa.

Czytaj więcej...

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wernisaż wystawy malarstwa Jacka Gałczyńskiego

28 kwiecień 2017 18:00

Koncert Zespołu Wokalnego "Radzyniacy" i gości

30 kwiecień 2017 16:00

ROCKOWISKO 2017 - KONCERT FARBEN LEHRE

02 maj 2017 19:00

ROCKOWISKO 2017 - KONCERT THE ANALOGS

02 maj 2017 19:00

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego