Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 30 Marzec 2017    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacje

Dodatkowy nabór na solary

solaryMiasto Radzyń Podlaski ogłasza, w ramach prowadzonego projektu pn.: SŁONECZNA ALTERNATYWA DLA RADZYNIA PODLASKIEGO”, dodatkowy nabór dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Radzynia Podlaskiego zainteresowanych montażem instalacji solarnych.

Czytaj więcej...

"Młodzi na start!"

fundacja rozwoju lubelszczyznyFundacja Rozwoju Lubelszczyzny w ramach projektu "Młodzi na start!" zaprasza osoby w wieku 18-29 lat pozostające bez pracy, niezarejestrowane w Urzędzie Pracy, nie uczestniczące w kształceniu i szkoleniu zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego z wykształceniem minimum gimnazjalnym do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

Czytaj więcej...

VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego

plakat szachy 2017W dniach 1-2 kwietnia, na bazie I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, odbędzie się VIII Memoriał Szachowy Eugeniusza Paśnikowskiego. Organizatorami imprezy są: Radzyński Ośrodek Kultury oraz I LO. Wydarzenie swoim patronatem objął burmistrz Jerzy Rębek.

Czytaj więcej...

B. Braun – szansa na rozwój Radzynia

DSC 0136Fabryka Narzędzi Chirurgicznych B. Braun w Radzyniu jest dumą i nadzieją naszego miasta. Daje zatrudnienie, rozbudowuje się. Wyprodukowane w Radzyniu narzędzia są naszą wizytówką na świecie – trafiają na najbardziej wymagające rynki całego świata i cieszą się dobrą renomą. Współtwórca radzyńskiego zakładu dyrektor Zdzisław Miś jest pełen zapału i zapowiada, że nie spocznie na laurach, chce zapewnić Radzyniowi przyszłość – taką jaką ma jego rodzinny Nowy Tomyśl, położony przy zachodniej granicy.

Czytaj więcej...

IV Kiermasz Wiosenny za nami

DSC 0264Już po raz czwarty w pałacu Potockich odbył się Kiermasz Wiosenny zorganizowany przez nieformalną grupę „Damy radę!” wspomaganą przez Radzyński Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta Radzyń Podlaski.

Czytaj więcej...

Spektakl Teatru ES z Siedlec „Dzień Drugi”

Dzien Drugi plakat7 kwietnia br. o godzinie 19.30 na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Sikorskiego, odbędzie się Spektakl Teatru ES z Siedlec „Dzień Drugi” według scenariusza i reżyserii Waldemara Koperkiewicza na motywach książki i audycji radiowej „Dzień Drugi Prawda Jedyna” Grzegorza Skwarka. Sztuka może być dopełnieniem rekolekcji Wielkanocnych.

Spektakl pasyjny ukazuje refleksje, przemyślenia współczesnego człowieka na temat wiary, zwątpienia, miejsca Jezusa w naszym codziennym życiu. Całość widowiska świetnie dopełniają projekcje materiałów multimedialnych oraz klimatyczna muzyka.

Czytaj więcej...

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Obsługa techniczna w postaci nagłośnienia i oświetlenia pasyjnej sztuki teatralnej "Dzień Drugi"

ogloszenia radzynUznając celowość realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. "Obsługa techniczna w postaci nagłośnienia i oświetlenia pasyjnej sztuki teatralnej "Dzień Drugi" przez oferenta: Uczniowski Klub Tenisa Stołowego ALFA w Radzyniu Podlaskim, w trybie określonym art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.), zamieszcza się złożoną ofertę na okres 7 dni w BIP Urzędu Miasta Radzyń Podlaski w zakładce OGŁOSZENIA, na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej.

Zmieni się zagospodarowanie terenu przy Urzędzie Miasta

DSC 005Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim Sławomir Sałata nie zwalnia tempa. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że firma oprócz zagospodarowania terenu na placu Potockiego oraz budową budynku gospodarczego na cmentarzu komunalnym chce zająć się także terenem przy Urzędzie Miasta.
Zobaczcie na wizualizacji, jak ma wyglądać ten teren.

Czytaj więcej...

Powstanie budynek gospodarczy na cmentarzu komunalnym

DSC 001Jak informuje prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim Sławomir Sałata, rozpoczęto prace związane z budową budynku zaplecza gospodarczego na cmentarzu komunalnym. Oprócz wspomnianego zaplecza, zadbano też o godne miejsce do odprawiania Mszy Świętej.
Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji.

Czytaj więcej...

Rodzice czytają bajki...

DSC 001Rodzice dzieci z grupy „MYSZKI” przychodzą do przedszkola nie tylko po to, aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, aby poczytać im bajki. Są to chwile bardzo przez dzieci wyczekiwane. I dla całej grupy, która chętnie i uważnie słucha nowych bajek i dla dziecka, którego rodzic nas odwiedza – bo to duma, wyróżnienie i przywilej.

Czytaj więcej...

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wernisaż wystawy "Africanum"

31 marzec 2017 18:00

VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego

01 kwiecień 2017 10:00

Koncert Jana Kondraka

01 kwiecień 2017 19:00

VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego

02 kwiecień 2017 10:00

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego