Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 22 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Arti Sentemo z cyklem koncertów na Pomorzu

17Bardzo pracowicie i owocnie wakacje spędza Kameralna Orkiestra Akordeonowa Arti Sentemo. Jeszcze w ostatnich dniach czerwca młodzi muzycy spakowali plecaki oraz instrumenty i wyjechali na Pomorze, gdzie zagrali kilka koncertów, podbijając serca publiczności i przy okazji - promując nasze miasto.

Pierwszy z cyklu trzech zaplanowanych koncertów na Pomorzu odbył się 1 lipca w Gościnie, gdzie zespół zaprezentował się w zeszłe wakacje. Koncert uświetnili soliści – Mateusz Głowniak, Stanisław Krupa oraz Adam Dudek. Występ zachwycił publiczność, młodzi akordeoniści otrzymali gratulacje, usłyszeli słowa uznania od zachwyconych słuchaczy. W niedzielę zespół wystąpił w Ustroniu Morskim, gdzie po raz kolejny Arti Sentemo inaugurowało Festiwal „Morka – spotkania z satyrą i karykaturą″. Przy wypełnionym po brzegi amfiteatrze prezentowała się orkiestra i soliści. Publiczność dziękowała po każdym utworze gromkimi oklaskami, a na zakończenie odśpiewała „Sto lat”. - Wywarło to na nas ogromne wrażenie – mówią uczestnicy wyjazdu.

Kolejny koncert, również niezwykle ciepło przyjęty przez publiczność, odbył się w czwartek. - Gromkie brawa, bisy oraz radość na twarzach słuchaczy dają nam pewność, że na długo pozostaniemy w ich pamięci – dzielili się wrażeniami członkowie orkiestry. Ostatni koncert orkiestra zagrała w czwartek – 6 lipca.

Podczas pobytu nad morzem dwukrotnie uczestniczyli w warsztatach muzycznych, ale nie zabrakło też czasu na relaks: na plaży, przy ognisku i na wesołym miasteczku.

Na podstawie relacji Szymona Domańskiego, Julii Drożdż, Katarzyny Michalak i Anny Szczęsnej

 

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

Oranżeria

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

22. OSzPA "ORANŻERIA 2017" - LORA SZAFRAN

25 sierpień 2017 19:00

22. OSzPA "ORANŻERIA 2017" - KONCERT LAUREATÓW ORAZ MAREK DYJAK

26 sierpień 2017 18:00

22. OSzPA "ORANŻERIA 2017" - RENATA PRZEMYK

27 sierpień 2017 19:00

Kino na leżakach

31 sierpień 2017 20:00

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

BUDŻET OBYWATELSKI

budzet obywatelski

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego