Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 24 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Marty, Marcina, Rafała

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Ostatni dzwonek w radzyńskich szkołach

DSC 002823 czerwca był chyba najbardziej oczekiwanym dniem przez wszystkich uczniów bowiem z rąk swoich nauczycieli odebrali świadectwa i rozpoczęli upragnione wakacje.

Dyrektorzy, podczas swoich pożegnalnych przemówień, zgodnie podkreślali, że kończący się rok szkolny obfitował w wiele ważnych wydarzeń nie tylko dla szkoły ale i dla samych uczniów jak i ich rodziców.

- Gratuluję Wam drodzy uczniowie wyników, osiągnięć oraz świadectw. Dziękuję nauczycielom, bo bez Was, osiągnięcia tych młodych ludzi nie byłyby możliwie. Życzę Wam, aby wakacje były dla Was czasem odpoczynku ale także czasem, gdzie naładujecie „akumulatory” aby we wrześniu wrócić w mury szkoły i dalej kształtować swoją wiedzę – mówił do uczniów burmistrz miasta Jerzy Rębek.

W imieniu włodarza, głos zabierali w innych placówkach jego przedstawiciele: zastępca Tomasz Stephan oraz sekretarz Robert Targoński. Obaj życzyli uczniom, nauczycielom i rodzicom spokoju, wypoczynku i wytrwałości. - Dziękuję Wam drodzy uczniowie ale i wam nauczyciele za te 10 miesięcy wytężonej pracy. Życzę Wam wspaniałych wakacji, odpocznijcie, nabierzcie sił i wracajcie do szkoły. Powrót chyba będzie łatwy, bo obserwując Was widać, że żyjecie tą szkołą co jest zasługą Waszą ale także i wychowawców oraz nauczycieli, którzy tworzą tą wspaniałą atmosferę – mówił wiceburmistrz.

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

ostrzezenia

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Zapraszamy na Recital Chopinowski w ramach XXXIV Dni Karola Lipińskiego

28 październik 2017 18:00

Wystawa plastikowych modeli redukcyjnych

29 październik 2017 12:00

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

BUDŻET OBYWATELSKI

budzet obywatelski

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego