W galerii prezentujemy nasadzenia zieleni wykonane przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim w miejscach, w których ich brakowało w miejskiej przestrzeni. Dziś, 2 czerwca, sadzone są dęby przy ulicach Warszawskiej i Ostrowieckiej:
Nowe nasadzenia w przestrzeni miejskiej
- Szczegóły
- Anna Małoszewska
- Kategoria: Informacje
- Odsłony: 249











