Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • HEADER - Nie usuwać!!!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Honorowa Odznaka dla Burmistrza Jakuba JakubowskiegoW poniedziałek 1 czerwca w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Jakub Jakubowski otrzymał Honorową Odznakę za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Podczas uroczystości samorządowców z województwa nagrodzili Wojewoda Lubelski Krzysztof Komorski oraz Wicewojewoda Lubelski Andrzej Maj.


To odznaczenie ma dla mnie szczególne znaczenie, bo przyznawane jest za działalność na rzecz wspólnoty lokalnej. A właśnie wokół wspólnoty, relacji, pracy dla ludzi i budowania czegoś razem od wielu lat kręci się od wielu lat całe moje samorządowe życie. Bardzo mocno wierzę w słowa „labor omnia vincit” – praca wszystko zwycięża. Nie szybkie efekty. Nie krzyk. Nie polityczne wojny. Tylko cierpliwa, codzienna praca. I za tę wspólną drogę dziś Wam dziękuję. Bo choć medal odbiera jedna osoba, to tak naprawdę stoi za nim bardzo wielu ludzi. Kłaniam się wszystkim, którzy wspierają, pomagają, czasem krytykują, ale przede wszystkim chcą razem budować lepszy Radzyń.

- mówi Burmistrz.

 

© Urząd Miasta Radzyń Podlaski 2018

Projekt i wykonanie: UM | Przewiń do góry ↑