Polish English Hungarian

ZAŁATW SPRAWĘ PRZEZ INTERNET

1 ZAŁÓŻ KONTO

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i załóż konto na ePUAP. Potrzebne są do tego dane kontaktowe oraz identyfikacyjne. Używaj konta ePUAP jako skrytki elektronicznej do odbierania korespondencji urzędowej. Wnosząc podanie lub wniosek do urzędu wskaż adres skrytki ePUAP jako elektroniczny adres zwrotny. Powiadomienia otrzymasz również na wskazany adres email.

 

 

 

Rejestracja konta
 

2 POTWIERDŹ PROFIL

Profil Zaufany to Twój darmowy, mobilny podpis elektroniczny do kontaktu z administracją. Zaloguj się na konto ePUAP i złóż wniosek o potwierdzenie Profilu Zaufanego. Udaj się do najbliższego urzędu z dowodem osobistym lub paszportem. Profil Zaufany trzeba przedłużyć raz na 3 lata. Jeśli posiadasz podpis elektroniczny (certyfikat kwalifikowany) możesz potwierdzić Swój Profil Zaufany samodzielnie bez wychodzenia z domu. Używaj Profilu Zaufanego do elektronicznego wnoszenia podań i wniosków do urzędów. Autoryzacja czynności odbywa się przy użyciu kodów SMS.

Punkty potwierdzające

3 ZAŁATW SPRAWĘ

Już ponad 1 mln osób korzysta z usług ePUAP. Możesz odbierać i wysyłać urzędową korespondencję elektronicznie. Każda wysyłka i odbiór są potwierdzane Urzędowym Poświadczeniem Odbioru, które jest równoważne z elektronicznym ‘awizo’. Jeżeli dany urząd nie ma konkretnej usługi to zawsze możesz wysłać tzw. pismo ogólne z załącznikiem (np. skan opłaty). Każdy urząd jest zobowiązany do posiadania Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Profil Zaufany służy również do logowania do innych systemów elektronicznej administracji.

 

 

Katalog spraw

Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Autorską, organizowane są z myślą o propagowaniu, promowaniu i edukowaniu młodych artystów nieprofesjonalnych jak i też promowaniu piosenki autorskiej oraz promocji naszego miasta i powiatu.

Jury powołane przez Organizatora XXII OSzPA oceniać będzie: wartość artystyczną prezentacji, walory wokalne, interpretację, aranżację oraz ogólny wyraz artystyczny.

 

REGULAMIN
XXII OGÓLNOPOLSKICH SPOTKAŃ z PIOSENKĄ AUTORSKĄ
ORANŻERIA
25/26/27 sierpnia 2017

WARUNKI UCZESTNICTWA I ZAŁOŻENIA ORGANIZACYJNE

W Spotkaniach mogą uczestniczyć nieprofesjonalni wykonawcy (autor lub zespół do pięciu osób), którzy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 sierpnia 2017 r. nadeślą na adres:

Radzyński Ośrodek Kultury
ul. Jana Pawła II 4
21-300 Radzyń Podlaski
z dopiskiem "ORANŻERIA 2017"
bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Płytę CD lub pliki mp3 z nagraniem przewidywanego do wykonania w konkursie repertuaru (3 utwory z tekstem własnym lub innego poety – preferowane własne teksty z muzyką własną bądź partnera z zespołu).
2. Teksty piosenek z podaniem autorstwa.
3. Kartę zgłoszenia uczestnika.
4. Wykonawcy nagrodzeni i wyróżnieni w poprzednich edycjach konkursu nie mają obowiązku nadsyłania płyt.

Zasady udziału

1. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną przesyłając w załącznikach: kartę zgłoszenia, nagrania i tekst piosenek.
2. Spośród nadesłanych zgłoszeń Rada Artystyczna powołana przez Organizatora wyłoni 12 uczestników konkursu.
3. Podczas przesłuchań konkursowych OSzPA prezentuje się dwa utwory (trzeci na ewentualne życzenie jury). Łączny czas wykonania nie może przekroczyć 15 minut.
4. Niedopuszczalnym jest odtwarzanie utworów z dyskietek, akompaniament z keyboardów oraz półplayback.
5. Uczestnicy zapewniają własny akompaniament, a organizator gwarantuje pianino, nagłośnienie i oświetlenie sceny.
6. Organizatorzy zobowiązują się przekazać telefonicznie, faksem bądź drogą elektroniczną informację o zakwalifikowaniu do udziału w Spotkaniach do dnia 22 sierpnia 2017 roku.
7. Laureaci konkursu wystąpią w Koncercie Galowym w dniu 26 sierpnia o godz.18.00.

Nagrody

1. Za miejsca I, II, III – nagrody finansowe.
2. Za miejsca IV, V, VI – wyróżnienia.
3. Wyróżnienie - „ANIOŁEK” - nagroda im. Agaty Budzyńskiej
4. Jury ma prawo nominacji laureatów do udziału w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Postanowienia końcowe

1. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest wpłata akredytacji w kwocie 50 zł od zgłoszenia na konto Radzyńskiego Ośrodka Kultury:

BS - Radzyń Podlaski

62 8046 0002 2001 0000 0143 0001
oraz przedstawienie po przyjeździe dowodu wpłaty (ksero) z dopiskiem "Oranżeria 2017".

Istnieje możliwość wpłaty akredytacji w biurze organizacyjnym podczas trwania festiwalu.
2. Za odpłatnością zapewniamy noclegi i wyżywienie.
3. Uczestnicy i opiekunowie przyjeżdżają na koszt własny.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Radzyńskim Ośrodku Kultury, tel. (83) 352 73 14, pocztą internetową e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź pod tel. kom. 601 096 159.

Pobierz KARTA UCZESTNICTWA

Dyrektor ROK
Paweł Żochowski

ostrzezenia

REWITALIZACJA MIASTA