Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 20 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Relacje z Sesji Rady Miasta

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta

min um

Radni Rady Miasta odrzucili skargę na działalność burmistrza złożoną przez Jakuba Jakubowskiego. Zadecydowali też o nieodpłatnym przekazaniu należącej do Miasta działki Związkowi Komunalnemu Gmin Powiatu Radzyńskiego. Te dwie sprawy były tematem nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, która odbyła się 12 października.

Czytaj więcej...

Przez ostatnich 5 lat Radzyń żył na kredyt. Gdzie się podziało 15 milionów?

Olbrzymie zadłużenie, pusta kasa to nie wszystkie trudności, z jakimi przychodzi się mierzyć nowym władzom miasta. Obecny burmistrz Jerzy Rębek niejednokrotnie sygnalizował, że w odziedziczonym po poprzedniku budżecie dochody są zawyżone, niemożliwe do zrealizowania. Po półroczu zaprezentował sytuację miasta i jej przyczyny na sesji Rady Miasta, która odbyła się 28 sierpnia. Mówił także o podjętych środkach naprawczych.

Czytaj więcej...

Sprawa remontu ulic na sesji Rady Miasta: Inicjatywa Powiatu zgłoszona za późno

Sprawa remontu ulic na sesji Rady Miasta: Inicjatywa Powiatu zgłoszona za późnoNa ostatniej sesji Rady Miasta (18.06.2015 r.) powrócił temat udziału Miasta w remoncie dróg powiatowych leżących na terenie Radzynia: ulic Warszawskiej i Podlaskiej. Ponownie dyskusja była burzliwa, jednak - jak stwierdził burmistrz Jerzy Rębek - bezprzedmiotowa, gdyż inicjatywa powiatu została zgłoszona za późno: - Nie jest możliwe wykonanie projektów do przewidzianego terminu 15 września 2015 roku.

Czytaj więcej...

II Sesja Rady Miasta Radzyń Podlaski. Nowo wybrany Burmistrz Miasta złożył ślubowanie.

II Sesja Rady Miasta Radzyń Podlaski. Nowo wybrany Burmistrz Miasta złożył ślubowanie. 8 grudnia 2014 r. odbyła się II Sesja Rady Miasta Radzyń Podlaski. Obrady otworzył Przewodniczący Rady Miasta Radzyń Podlaski - Adam Adamski.
Wybrany w wyborach Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski w dniu 30 listopada 2014 r. Jerzy Rębek otrzymał z rąk Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Radzyniu Podlaskim - Sławomira Korulczyka zaświadczenie o wyborze na Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski.

Czytaj więcej...

ostrzezenia

KALENDARZ WYDARZEŃ

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

REWITALIZACJA MIASTA