Polish English Hungarian

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Spektakl teatralny "Przyszedł mężczyzna do kobiety"

Spektakl teatralny "Przyszedł mężczyzna do kobiety"

19 marzec 2017 17:00

Sala kina "Oranżeria", Radzyński Ośrodek Kultury

Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" w Radzyniu.
Radzyńskie Stowarzyszenie "Podróżnik" we współpracy z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury zaprasza na spektakl teatralny pt. "Przyszedł mężczyzna do kobiety" autorstwa Siemiona Złotnikowa. Odbędzie się on 19 marca 2017 r. (niedziela) w sali kina "Oranżeria" w Radzyniu Podlaskim. Początek o godz. 17:00.
Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" to wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszechne troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwiązaniu naszych uczuciowych dylematów? Spektakl prezentowany jest w dwóch aktach. Trwa 120 minut wraz z 15-minutową przerwą.
Główne role w spektaklu grają Violetta Arlak i Tadeusz Chudecki, znani aktorzy teatralni, filmowi i telewizyjni.
Violetta Arlak - przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Dzisiaj można ją podziwiać na deskach warszawskich teatrów. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie "Dzikie Róże", największą popularność zyskała dzięki rolom w serialach "M jak miłość", "Ranczo" oraz w filmach "Dzień świra" Marka Koterskiego i "Obywatel" Jerzego Stuhra.
Tadeusz Chudecki - znany również z programów dla dzieci. Wielką popularność przyniosła mu rola Henia w serialu "M jak miłość". Jako podróżnik - pasjonat zwiedził przeszło 120 krajów i napisał trzy książki: "Podróże na każdą kieszeń", "Dalej w drogę" oraz "Historia jednej podróży - Azja". Od niedawna realizuje autorski program dla TVP pt. "Podróże z Chudeckim".
Bilety w cenie 50 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4) w godz. od 10.00 do 16.00. Grupowe zamówienia biletów przyjmuje Robert Mazurek, tel. 606-234-320.
Przyjdź, zobacz! Przyjdź pośmiej się z nami! Przyjdź i zacznij bardziej kochać!

MIEJSCE WYDARZENIA

Sala kina "Oranżeria", Radzyński Ośrodek Kultury

Jana Pawła II 4, 21-300 Radzyń Podlaski, PolskaPokaż trasę

KALENDARZ WYDARZEŃ

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

REWITALIZACJA MIASTA