Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja w sprawie odpadów biodegradowalnych

Miasto Radzyń Podlaski informuje, że od dnia 1 lipca 2017 r. wszystkie odpady biodegradowalne (kuchenne i z pielęgnacji terenów zielonych) muszą być oddawane wyłącznie w workach biodegradowalnych, które zapewnia Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o.

Odpady bio wystawiane w innych workach zostaną potraktowane jako odpady niesegregowane, a mieszkańcy obciążeni opłatą za odpady niesegregowane tj. 18,00 zł za osobę. Zmiana spowodowana jest niewłaściwym sposobem segregacji oraz magazynowania odpadów biodegradowalnych przez mieszkańców oraz przez to obniżonym procentem odzysku surowca. Worki na odpady biodegradowalne można pobrać w Biurze Obsługi Klienta Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o. przy ul. Lubelskiej 5 w Radzyniu Podlaskim.

 

Szczegółowy sposób segregacji omówiony został przedstawiony tutaj:

http://www.radzyn-podl.pl/gospodarka-odpadami/aktualnosci-gospodarka-odpadami.html

ostrzezenia

KALENDARZ WYDARZEŃ

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

BUDŻET OBYWATELSKI

budzet obywatelski

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

REWITALIZACJA MIASTA