Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 20 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

„Żyj zdrowo i kolorowo”

08Pod takim hasłem 3 listopada w Przedszkolu Miejskim Filia nr 1 odbyło się spotkanie promujące zdrowy styl życia. Kształtowanie czynnej postawy wobec zdrowia przybliżył przedszkolakom honorowy gość - dietetyk Zofia Mazurek-Dudek, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała i zachęcała dzieci do spożywania owoców i warzyw.

Starsze grupy Krasnale i Słoneczka pod kierunkiem wychowawczyń: Eli Hordejuk i Małgosi Kępy przygotowały dla swoich młodszych kolegów i koleżanek inscenizację „Na straganie”, „Zdrowa sałatka” oraz zaśpiewały piosenki o warzywach i owocach.

Ten deszczowy dzień w naszym przedszkolu był bardzo wesoły i kolorowy. Pani dietetyk obiecała, że na pewno odwiedzi nasze przedszkole jeszcze nie raz. Serdecznie zapraszamy!

Małgorzata Kępa

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego