Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 20 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Z sesji Rady Miasta: Informacja o stanie budowy obiektów sportowych

hala sp1 nowaSprawnie przebiegają prace związane z obiektami kubaturowymi - informował na sesji burmistrz Jerzy Rębek: hali sportowej z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz sali gimnastycznej z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Chmielowskiego.

Hala sportowa z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 1 prawdopodobnie w tym roku zostanie przykryta dachem i zostaną wstawione okna. Obiekt o wymiarach wewnętrznych 18 na 36 metrów (powierzchnia 1360 m2, kubatura 9945 m3) będzie połączony z resztą szkoły łącznikiem. W ramach inwestycji powstanie całe zaplecze: szatnie, sanitariaty, magazynek sprzętu, pomieszczenie dla trenerów, ale także siłownia oraz dwie małe sale, które będą służyć do gimnastyki korekcyjnej. Przebudowane zostanie istniejące boisko.

Z hali po zakończeniu lekcji będą mogli korzystać w sposób zorganizowani wszyscy chętni mieszkańcy.

hala sp2 chmielowskiegoJeśli chodzi o salę gimnastyczną z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 2 na ul. Chmielowskiego - największym problemem była przebudowa zdewastowanej kanalizacji. Obecnie prace z tym związane zostały ukończone, zaczęły się działania na powierzchni.

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego