Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 23 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Zmiany w budżecie na 2017 rok

Na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, która odbyła się 24 lipca, dokonano szeregu zmian w budżecie w związku m.in. z przełożeniem niektórych zadań inwestycyjnych na 2018 rok oraz wprowadzeniem nowych inwestycji.

Na 2018 rok przełożono realizację rewaloryzacji parku w zespole pałacowo-parkowym, rewaloryzację pałacu w zespole pałacowo-parkowym, budowę ul. Baczyńskiego, Reymonta i Lisowskiego w zakresie poprawy układu komunikacyjnego, budowę skateparku i siłowni plenerowych (realizacja wypadnie na na przełomie 2017/2018 r.)

Ponadto wprowadzono nową inwestycje: Remont elewacji pawilonu południowego skrzydła wschodniego pałacu i zwiększono środki od mieszkańców biorących udział w projekcie "Słoneczna alternatywa dla Radzynia Podlaskiego" – w związku ze zwiększeniem liczby instalacji solarnych i fotowoltaicznych zaplanowanych na 2017 rok. Zaplanowano też nową inwestycję pod nazwą "Trybuny dla kibiców na stadionie miejskim".

Zwiększenia środków wymagały też następujące inwestycje: poprawa nawierzchni targowiska miejskiego, budowa separatora na kolektorze deszczowym przy ul. Krasińskiego, budowa kanalizacji sanitarnej ul. Lisowskiego w związku z koniecznością wykonania większego zakresu prac przed budową ulicy. Wprowadzono nowy wydatek na budowę windy w Dziennym Środowiskowym Domu Samopomocy.

Ze względu na wydłużenie terminu wykonania projektu technicznego ograniczono wydatki  na budowę drogi gminnej (ul. Przemysłowej), która prowadzić będzie od DK19 do terenów inwestycyjnych - zakładu B.Braun i dalej. Zmniejszono kwotę planowanych wydatków na Kanalizację sanitarną ul. Brzostówieckiej  po udzieleniu zamówienia publicznego o przetargu na wykonanie inwestycji.

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

ostrzezenia

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Zapraszamy na Recital Chopinowski w ramach XXXIV Dni Karola Lipińskiego

28 październik 2017 18:00

Wystawa plastikowych modeli redukcyjnych

29 październik 2017 12:00

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

BUDŻET OBYWATELSKI

budzet obywatelski

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego