Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 18 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

„Piracki festyn przedszkolaka”

DSC 0465Po raz kolejny Przedszkole Miejskie w Radzyniu Podlaskim zorganizowało dla dzieci z miasta i okolic wielką imprezę. Tym razem miała ona „piracki” charakter.

Pomimo niepewnej pogody festyn rozpoczęto punktualnie o godzinie 10.00 w parku miejskim, gdzie wszystkich przybyłych wraz z burmistrzem Jerzym Rębkiem przywitała dyrektor przedszkola Anna Fijałek.

Jak podkreślali organizatorzy, celem imprezy jest zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, spędzanie czasu miło i aktywnie, wzmocnienie więzi emocjonalnej rodziny a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.

- Chcieliśmy stworzyć możliwość spotkania dzieci z wszystkich placówek. To niebywała okazja poznania się oraz zintegrowania. To także okazja dla tych, którzy dopiero rozpoczną przedszkolną edukację, aby pod opieką mamy i taty poznać nauczycieli oraz nowych kolegów i koleżanki – wyjaśnia dyrektor przedszkola.

Organizatorzy w tym dniu zapewnili moc atrakcji. Na scenie można było podziwiać występy artystyczne dzieci, zumba kids - prowadzona przez Pawła Jabłońskiego oraz konkurencje sportowe. Nie zabrakło także malowania twarzy, różnego rodzaju zajęć prowadzonych przez animatorów oraz uwielbianych przez dzieci dmuchańców.

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego